Дослідження механізму дії

препарату Алфлутоп

Алфлутоп - хондропротектор, активним компонентом якого є біоактивні концентрат з дрібної морської риби, що містить хондроїтин-4 і -6-сульфат в правильному для хряща співвідношенні, дерматансульфат, кератансульфатів, глюкуронової кислоти (попередницю синтезу гіалуронової кислоти), амінокислоти, міо-інозітолфосфати, гліцерофосфоліпідние з'єднання, макро- і мікроелементи. Алфлутоп володіє патогенетичним дією при ОА пригнічує активність гіалуронідази і аггреканази, перешкоджаючи руйнуванню міжклітинної матриксу і нормалізуючи синтез гіалуронової кислоти і колагену II типу. Алфлутоп активно впливає на запальний компонент ОА: пригнічує прозапальні цитокіни (ІЛ-6 та ІЛ-8) і чинники, що відповідають за ріст остеофитов і звуження суглобової щілини (VEGF-фактор росту ендотелію судин), що призводить до зменшення болю, зниження запалення і регресу вторинного синовіту.

ЕФЕКТ алфлутоп ПО інгібірування гиалуронідази1

Інгібування гіалуронідази в%

Ефект Алфлутоп на позаклітинний вивільнення IL-62

Алфлутоп на 16% знижує вивільнення IL-62

Ефект Алфлутоп на позаклітинний вивільнення IL82

Алфлутоп на 35% знижує вивільнення IL-82

Ефект Алфлутоп на позаклітинний вивільнення VEGF3

Алфлутоп на 56% знижує вивільнення VEGF1

У проведених клінічних дослідженнях отримані переконливі дані на користь симптом- і структурно-модифікуючий ефектів Алфлутоп: скасування або значне зниження дози прийнятих НПЗП, зменшення болю і скутості в суглобах, зниження маркерів деградації хряща, уповільнення звуження суглобової щілини і достовірне збільшення висоти суглобового хряща і однорідності кісткової тканини.

Таким чином, Алфлутоп володіє збалансованим комплексною дією на ключові ланки патогенезу ОА, що дає підстави для його призначення в якості основного препарату з групи симптоматичних повільнодіючих засобів.