Біотехнос Україна - надійний партнер

пристижний роботодавець та привабливий інвестиційний проект.

Раді поділитися з Вами чудовою новиною!

Організація, в якій всі ми з Вами працюємо, отримала перше офіційне заслужене визнання:

за результатами експертного аналізу ТОВ «Біотехнос» (ЄДРПОУ 41599490), внесено до реєстру «Надійних і інвестиційно привабливих підприємств», Що є підтвердженням того, що наша Компанія є надійним партнером, престижним роботодавцем, надає якісні послуги, а також є перспективним для співпраці та інвестування.

За високі результати, позитивну динаміку і внесок в розвиток регіону Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, ТОВ «Біотехнос» рекомендовано до участі в номінації «Компанія року 2019»!

Експертний аналіз проводиться щорічно, серед всіх підприємств України з урахуванням галузі, регіону і показників, які характеризують надійність, інвестиційну привабливість і ефективність роботи підприємства.

Реєстр, позначки про рекомендації компанії і результати публікуються на відкритому інформаційному порталі www.ukr-centr.com.ua з правом вільного використання.

колеги,

Вітаю всіх нас з цією подією !!!

І всі ми зараз розуміємо, що це лише перша сходинка на шляху до лідерства Біотехнос в нашій галузі за всіма показниками!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *