«БІОТЕХНОС» - інновації в медицині

БІОТЕХНОС - румунська фармацевтична компанія, заснована в 1993 році. Основним видом діяльності є виробництво оригінальних лікарських засобів і активних фармацевтичних субстанцій.

БІОТЕХНОС має власну науково-дослідну базу, фахівці якої ведуть пошуки в фармацевтичній сфері, а також в суміжних з нею областях: біотехнології, клітинної та молекулярної біології, дерматокосметіке і харчової промисловості. Протягом останніх десяти років БІОТЕХНОС щорічно бере участь у Національній науково-дослідницькій програмі Румунії і активно співпрацює з європейськими та міжнародними компаніями та фондами. Величезна увага компанія приділяє інноваційної діяльності: сьогодні в портфелі БІОТЕХНОС - більше 24 винаходів.

Одним з основних продуктів компанії БІОТЕХНОС є Алфлутоп - оригінальний препарат, розчин для ін'єкцій, що отримується з морської дрібної риби.

БІОТЕХНОС реалізує свою продукцію в Європі, Росії і країнах СНД. Для забезпечення належної якості продукції в БІОТЕХНОС діє Незалежна лабораторія контролю медикаментів, акредитована на рівні Європейського Союзу. З 2005 року система якості БІОТЕХНОС сертифікована за стандартом GMP (Належна виробнича практика) і відповідає положенням Директиви ЄС / 2003/94 РЄ.

У грудні 2008 року був отриманий сертифікат системи екологічного менеджменту відповідно до SR EN ISO 140001: 2005. В даний час в БІОТЕХНОС впроваджена система управління ризиками.

Детальніше про компанію

 

Корисна інформація

 

Більше статтей